Powiatowa Stacja
Sanitarno-Epidemiologiczna
w Siemiatyczach

0001SSYIE35KECIK C122 F4

 

29 września 2018 roku przy ulicy Kasprzaka 17a w Warszawie (Instytut Matki i Dziecka) odbędzie się konferencja "Szczepienia ochronne – jak zachęcić nieprzekonanych". Wydarzenie to organizowane jest przez Ministerstwo Zdrowia oraz Instytut Matki i Dziecka.

Spotkanie szkoleniowo – naukowe dotyczące szczepień skierowane jest w głównej mierze do lekarzy rodzinnych i pediatrów. Organizatorami  konferencji  są prof. Ewa Helwich - Krajowy Konsultant ds. Neonatologii oraz Kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego - prof. dr hab. n. med. Magdalena Marczyńska.  

 

Podczas spotkania poruszone zostaną m. in. tematy związane z bezpieczeństwem szczepień ochronnych, rolą szczepień ochronnych w zapobieganiu rozprzestrzeniania chorób zakaźnych oraz poprawą komunikacji na drodze lekarz – pacjent.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej [link]. Chęć udziału w konferencji można wyrazić również drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie pod nr 22 32 77 423. Program szkolenia dostępny jest na stronach podanych w linkach poniżej.

 

Więcej informacji:

 

http://www.imid.med.pl/pl/aktualnosci/konferencja-szczepienia-ochronne-jak-zachecic-nieprzekonanych

https://www.gov.pl/zdrowie/zapraszamy-do-wziecia-udzialu-w-konferencji-szczepienia-ochronne-jak-zachecic-nieprzekonanych